تور ارزان قیمت مونترال

تور مونترال

مونترال یکی از شهرهای کانادا است که دارای جاذبه های بسیار برای توریست هایی است که به دنبال یک سفر هیجان انگیز می باشند. مونترال در استان کبک قرار دارد. در تور مونترال می توان از مکان های مختلف شهر بازدید کرد و لحظات خاطره انگیزی را ثبت کرد. وجود رستوران های مختلف، پارک های تفریحی و کلیساها و بناهای تاریخی شهر مونترال سبب شده است تا گردشگران ایرانی با کمک تور توریستی مونترال این شهر را برای مقصد سفر خود انتخاب کنند. در شهر مونترال به دلیل وجود موزه های متعدد و باغ های گیاه شناسی بزرگ و همچنین وجود پارک های با شکوه و دیدنی هر ساله گردشگران بسیاری برای بازدید از این شهر به کمک تور مونترال عازم این شهر می شوند. در تور مونترال می توان از ساختمان های قدیمی شهر، مکان های تاریخی، رستوران های مجلل و کلوب های موسیقی دیدن کرد و از سفر خود نهایت لذت را برد.

راهنمای سفر به شهر مونترال

یکی از شهرهایی که در شرق کانادا قرار دارد و در استان کبک واقع شده است شهر مونترال می باشد. این شهر در فاصله 539 کیلومتری تورنتو می باشد. مونترال به عنوان یک مرکز تجاری صنعتی و فرهنگی در استان کبک به شمار می آید. شهر مونترال دارای دسترسی بسیار خوبی به آب های آزاد می باشد. 67 درصد از اهالی این شهر فرانسوی زبان هستند. در شهر مونترال فرهنگ های مختلف وجود دارد. این شهر از مراکز مهم برای مهاجران ایرانی است که می خواهند کانادا را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب کنند. یکی از شهرهایی که برای المپیک تابستانی در سال 1976 در نظر گرفته شد مونترال بود.

راهنمای سفر به شهر مونترال

وضعیت آب و هوایی مونترال

آب و هوای شهر مونترال قاره ای و مرطوب است و گردشگران تور مونترال از گشت و گذار در این شهر لذت خواهند برد. در فصل تابستان دمای روزانه این شهر 26 تا 27 درجه سانتی گراد است و در برخی روزها دمای این شهر به 30 درجه سانتی گراد خواهد رسید. در اواخر فصل تابستان دمای شهر مونترال سرد و خشک می شود. در بهار و پاییز دمای شهر مونترال بسیار ملایم می شود و در آن تغییرات دما رخ می دهد. در فصل زمستان هوای شهر سرد و برفی خواهد شد و در آن احتمال طوفان رخ می دهد. در این فصل آب و هوای شهر به 9- درجه خواهد رسید. با تور تفریحی مونترال می توان از این شهر دیدن کرد.

اطلاعات پرواز و فرودگاه های شهر مونترال

اگر می خواهید در تور مونترال شرکت کنید می توانید بلیط پرواز به این شهر را از طریق سایت هایی که فروش بلیط پرواز خارجی را انجام می دهند تهیه کنید. شهر مونترال دارای 3 فرودگاه  بین المللی می باشد. از تهران می توان به صورت مستقیم یا غیر مستقیم به این شهر سفر کرد. فرودگاه های بین المللی مونترال پییر الیوت ترودو ،فرودگاه -میرابل و فرودگاه سنت لمبرد ریل نام دارند.

بهترین جاذبه های دیدنی و تفریحی تور مونترال

موقعیت شهر مونترال به گونه ای است که به خوبی می توان با پیاده روی در شهر از مکان های مختلف و دیدنی شهر دیدن کرد و لذت بسیار برد. با تور مونترال با پیاده روی در شهر می توان با قیمت ارزان تری از مکان های دیدنی شهر بازدید کرد. برای بازدید بهتر از شهر و دیدن مناظر طبیعی شهر مونترال می توان با عبور از کنار کانال پیاده روی را انجام داد. در این مسیر مناظر طبیعی و ساختمان های قدیمی شهر مونترال دارای زیبایی های بسیار برای گردشگران تور مونترال هستند.

مراکز هنری شهر مونترال

یکی از مکان هایی که مسافران تور مونترال از دیدن آن لذت بسیار می برند، موزه های هنری این شهر است. هزینه بلیط ورودی موزه هنر معاصر در شهر مونترال برای روزهای چهارشنبه عصر نیم بها است و گردشگران تور توریستی مونترال در سفر خود می توانند این زمان را برای بازدید ارزان تر از این موزه انتخاب کنند. در روزهای عادی هزینه ای که برای بازدید از این موزه باید پرداخت کرد 14 دلار می باشد.

یکی دیگر از مراکزی که می توان از آن دیدن کرد و بازدید از آن رایگان می باشد، مرکز طراحی دانشگاه مونترال است. در این مرکز آثار مختلفی از طراحان کانادا و استان کبک و طراحان بین المللی وجود دارد. روزهای چهارشنبه تا یکشنبه از ساعت 12 ظهر تا 6 عصر بازدید از این مرکز رایگان می باشد. یکی دیگر از مراکز شهر مونترال که بازدید از آن رایگان است مرکز کانادایی معماری است.

موزه های مونترال

در یکشنبه آخر از ماه مه 30 موزه از شهر مونترال به صورت رایگان درهای خود را به روی بازدید کنندگان باز می کنند. همچنین 6 خط اتوبوس در این روز وجود دارد که مردم را به صورت رایگان در میان موزه ها جابه جا می کنند.

 کلیسای نوتردام در تور مونترال

در شهر مونترال کلیسایی وجود دارد که ساخت این کلیسای قدیمی به سال 1675 باز می گردد. در سال 1824 این ساختمان با معماری امریکایی مجددا بازسازی شد. یک معمار کبکی به نام ویکتور بورگو دکور این کلیسا را انجام داد. اما سال ها بعد به دلیل آتش سوزی به معماری این کلیسا خسارت هایی وارد شد. سال ها بعد به کمک معماران فرانسوی کلیسای نوتردام به شکل امروزی ساخته شد. در بین کلیساهای شهر مونترال این کلیسا به عنوان یکی از مقاصد مهم گردشگری برای مسافران تور مونترال به شمار می آید.

کلیسای نوتردام

بندر قدیمی مونترال

رودخانه سن لارنس در کنار شهر مونترال قدیم واقع شده است و برج های این شهر در حوالی جنوب جزیره آن قرار گرفته است. در این بندر خیابان های باریک سنگ فرش شده ای وجود دارد که با داشتن کافه ها و بیستروهایی که در پیاده روها هستند محل خوبی برای توریست هایی است که با تور توریستی مونترال به این شهر سفر می کنند. در فصول گرم سال هنرمندان این شهر با برگزاری موسیقی و انجام حرکات آکروبات گردشگران تور مونترال را شاد می کنند. بندر قدیمی جزو بخش های جنوبی شهر مونترال به شمار می آید. یک مرکز علمی در این بندر وجود دارد که با اجرای نمایشگاه های مختلف کودکان و نوجوانان را سرگرم می کند.

 پارک المپیک در تور مونترال

در سال 1976 برای اجرای المپیک پارکی در مونترال ساخته شد که پارک المپیک نامیده می شود. در این پارک استادیومی قرار دارد که مشابه یک صدف ساخته شده است. این استادیوم مکانی تماشایی برای گردشگران تور توریستی مونترال و افرادی است که برای دیدن به این پارک می آیند. یک مرکز بسیار بزرگ و مجهز در این پارک ساخته شده است که برای ورزش های آبی مناسب می باشد. در این مرکز استخرهای واترپلو و استخر مخصوص مسابقات قرار دارد. در نزدیکی این پارک باغ گیاه شناسی و جانورشناسی وجود دارد که در آن حشرات نگهداری می شوند. در تور مونترال می توان از این باغ ها دیدن کرد.

مرکز شهر مونترال

اگر با تور مونترال به این شهر سفر کنید خواهید دید که مرکز این شهر  از جاذبه های دیدنی آن به شمار می آید. مراکز تجاری و کاری شهر در مرکز شهر واقع شده است. در خیابان سن ماترین که در حوالی شهر قرار دارد مراکز خرید مختلفی برای دوست داران خرید وجود دارد. در مرکز شهر مونترال بیشترین میزان سرانه رستوران آمریکای شمالی وجود دارد به طوری که تعداد رستوران ها نسبت به جمعیت شهر بیشتر بوده و غذا خوردن در این رستوران ها برای افرادی که از طریق تور مونترال به این شهر می آیند بسیار دیدنی خواهد بود.

بهترین مراکز خرید و بازارها در شهر مونترال

برای گردشگرانی که از طریق تور تفریحی مونترال به این شهر می آیند فرآیند خرید امری بسیار خوشایند خواهد بود. مراکز خرید متنوعی که در شهر مونترال وجود دارد سبب شده تا خرید برای مسافران تور تفریحی مونترال بسیار هیجان انگیز باشد به طوری که اکثر افرادی که به مونترال می روند با هدف خرید به این شهر وارد می شوند. مونترال بزرگترین مرکز خرید در آمریکای شمالی است. در این شهر مراکز خرید مدرن و خیابان هایی دلباز که پر از فروشگاه های شیک می باشند وجود دارد. اهالی شهر مونترال برای خرید اهمیت زیادی قائل هستند و در زمستان های سرد این شهر خرید در فروشگاه ها و پاساژهای مدرن برای آن ها یک تفریح محسوب می شود.

مر کز خرید پلازا سن هوبرت

اگر در تور مونترال به دنبال خرید اجناس با کیفیت و قیمت مناسب هستید می توانید به مرکز خرید پلازا سن هوبرت سر بزنید. در این مرکز فروشنده های زیادی در زیر سایه بان گرد آمده اند و به امر فروش می پردازند. سن هوبرت از خیابان های معروف شهر است که شمال و جنوب شهر را به هم وصل می کند. در اطراف این خیابان کافه ها و رستوران های متعددی وجود دارد که پس از خرید می توان در آن جا تجدید قوا کرد.

در این خیابان می توان بهترین لباس های شب یا پیراهن های مهمانی را پیدا کرد. کفش، جواهرات، عطر و شلوار جین از اجناسی هستند که در بازارهای این خیابان توسط فروشنده های محلی عرضه می شود. توریست هایی که با تور ارزان قیمت مونترال سفر می کنند در پلازا سن هوبرت می توانند معامله خوبی با دلارهای خود انجام دهند. مد پرستان می توانند در این خیابان پوشاک مورد علاقه خود را به راحتی پیدا کنند.

بوتیک های خیابان سن کاترین

یکی از خیابان های اعجاز انگیز مونترال در زمینه خرید خیابان سن مکاترین است. در خیابان سن کاترین فروشگاه ها و بوتیک های مختلفی وجود دارد که این خیابان را به مکان بسیار مهمی تبدیل کرده است. در این خیابان بوتیک های بسیار شیک و مدرن و برندهای برتر جهان را می توان پیدا کرد. توریست هایی که با تور مونترال سفر می کنند و همچنین شهروندانی که انگلیسی زبان هستند علاقه خاصی به خیابان سن کاترین دارند.

فروشگاه های مدهای معروف این شهر اوژیلوی، لابی و مرکز خرید ایتون و پلاز از شهرت زیادی در مونترال برخوردار هستند. برندهای معروف امریکایی و فرانسوی در این خیابان به فروش می رسند. در این خیابان یک مرکز خرید فوت کورت به نام فوبورگ وجود دارد که غذاهای بین المللی درست می کند. در تور ارزان قیمت مونترال می توان در خیابان سن کاترین که یک خیابان جادویی است، خرید خود را انجام دهید و تماشای مغازه ها و فروشگاه های این خیابان لذت ببرید.‌

بوتیک های خیابان سن کاترین

مراکز خرید شهر زیرزمینی مونترال یا رزو

در شهر مونترال زمستان ها بسیار طولانی و سرد است و همچنین در فصل تابستان دمای شهر گرم می باشد و مردم روز کوتاهی خواهند داشت بنابراین برای این قضیه تدبیری اندیشیده اند و آن انتقال دادن تفریح، خرید و خوشی ها به زیر زمین می باشد. مونترال دارای یک شهر زیر زمینی است که به آن لاویل سوتقین یا رزو گفته می شود. در این شهر شبکه های بسیار طولانی از تونل در مرکز مونترال درست کرده اند که مجموعه های مسکونی و تجاری را به هم در زیر زمین متصل کرده اند. تعداد مجموعه های تجاری و مسکونی متصل شده در رزو بیشتر از 60 مجموعه می باشد.

شمار جمعیتی که با استفاده از شهر زیر زمینی به سایر نقاط شهر مانند بانک ها، مراکز خرید، موزه ها و ایستگاه ها دسترسی دارند تقریبا به نیم میلیون نفر می رسد. تعداد. ورودی هایی که از سطح خیابان های شهر به شهر زیر زمینی راه پیدا کرده اند تقریبا 120 ورودی است. شهر زیر زمینی رزو برای دوستداران خرید یک بهشت خرید به شمار می آید. در طبقات زیرین شهر زیر زمینی مونترال فست فودهای زنجیره ای وجود دارد و در طبقات بالایی آن می توان فروشگاه هایی از برندهای معروف دنیا مانند دیزل و برندهای کانادایی را پیدا کرد. پوشاک زمستانی با برند مرغوب توبوگان در این مرکز به فروش می رسند. در تور لوکس مونترال با بازدید از این شهر لذت بسیار خواهید برد.

هزینه های توریست در تور مونترال

میانگین هزینه اقامت در هتل ها در مونترال

مونترال یکی از شهرهای گران قیمت دنیا به شمار می آید. بنابراین هزینه های اقامت در این شهر تقریبا گران می باشد. ممکن است اقامت کردن در هتل های ارزان قیمت مونترال نیز برای بسیاری از مسافران این شهر گران باشد. اگر می خواهید از این شهر دیدن کنید و هزینه های کمتری را بپردازید بهتر است  سفر با تور مونترال را انتخاب کنید، زیرا هزینه های سفر با تور مونترال بسیار کمتر از سفر فردی و شخصی خواهد بود. اقامت در هتل های ارزان قیمت این شهر که به صورت یک تخته هستند تقریبا شبی 40 دلار خواهد بود و برای اتاق های 2 تخته این هزینه شبی 60 دلار می باشد. با انتخاب تور توریستی مونترال تجربه ای بسیار لذت بخش را تجربه خواهید کرد.

میانگین هزینه خورد و خوراک در مونترال

از آن جایی که هزینه های سفر در مونترال گران است و این شهر از شهرهای گران قیمت به شمار می آید. اگر بخواهید در تور مونترال یک وعده شام را در رستوران به همراه نوشیدنی میل کنید، تقریبا باید 40 دلار هزینه کنید. البته در مونترال مکان هایی برای سرو غذا با قیمت ارزان تر نیز وجود دارد. در برخی از غذا خوری های این شهر غذاهایی به فروش می رسد که هزینه آن 13 دلار خواهد بود. می توان در سفر با تور مونترال تهیه و تدارک غذا را خود به عهده گرفت که هزینه تهیه مواد غذایی برای مدت زمان 7 روز بین 65 تا 100 دلار خواهد بود.

میانگین هزینه خورد و خوراک در مونترال

هزینه های حمل و نقل در مونترال

در تور مونترال برای گشت و گذار در شهر روش های مختلف و وسایل نقلیه مختلفی وجود دارد. می توان با خریداری بلیط های اتوبوس و مترو به گشت و گذار در شهر پرداخت. هزینه بلیط اتوبوس و مترو برای هر نفر 3.25  دلار خواهد بود. همچنین می توان با تهیه کارت های گردشگری که 1 روزه و 3 روزه هستند به صورت نامحدود از اتوبوس ها و متروهای شهر استفاده کرد. هزینه کارت های گردشگری برای 1 روزه 10 دلار و برای کارت 3 روزه 18 دلار خواهد بود. همچنین مسافران تور ارزان قیمت مونترال می توانند با خرید بلیط های شبانه که به صورت نامحدود هستند از ساعت 6 عصر تا 5 صبح در شهر گشت و گذار کنند. هزینه بلیط های شبانه 5 دلار می باشد. از روش های دیگر برای تهیه بلیط مترو و اتوبوس برای تور مونترال، بلیط های هفتگی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *